KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316024
nr 1331 6024
CHIGER LOURAK, Mor med barn. Signerad. Olja på duk, 47x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:41:41
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)